Bez čeho se při běhání neobejdete

Přinášíme vám rady a inspiraci o praktických potřebách každého nadšeného běžce. Všechny námi zmíněné potřeby vám zpříjemní váš běh. Co tedy tak nezbytně potřebujete k běhání? 

 

Základní potřebou je vhodná obuv

Bez vhodné obuvi se při pravidelném běhání neobejdete. Díky ní si neublížíte a můžete s ní zlepšovat svou výdrž. Správná běžecká obuv je bezpečná. Ochrání vás před úrazy. Tenisky na běhání by měly odpovídat stylu běhání. 

Pohodlné funkční oblečení 

Sportovní funkční oblečení je velmi praktické. Udrží vás v komfortu a v teple. Kromě běžeckých kalhot, legín nebo šortek si vezměte také spodní prádlo, kvalitní sportovní podprsenku, tričko, funkční ponožky a běžeckou bundu. 

 

Praktického pomocníka na nezbytnosti

Praktický pomocník vám pomůže, aby se vám dobře běhalo. Neměly vše v kapsách nebo v rukách. Nemusíte se stresovat, že byste něco vytratili. Umístíte tam vše, co potřebujete, mobilní telefon, kapesníky, klíče, lůj, prostě vše. Jde o speciální kapsu, která má podobu pásu na paži, ledvinky nebo se připíná na tělo. Při běhání také nezapomínejte na pitný režim. Kapsa by proto měla být taková, aby se vám tam vlezla i láhev s vodou. 

 

Něco na hlavu 

Pokrývky hlavy zabrání vlasům, aby lítaly. Nebudou vás při běhání rušit. Vedle čepice můžete použít kšiltovku nebo funkční běžeckou čelenku. Pokud sáhnete po čelence, musíte si vybrat takovou, která bude dobře sedět a nebude klouzat. 

 

Nezapomeňte na sluchátka

No a v neposlední řadě nezapomeňte na ta správná sluchátka, která vám při běhání nevypadnou z uší. Ideální jsou k tomu sportovní sluchátka, která jsou velmi pohodlná a odolná vůči potu i dešti. 

 

No a plně vybavení vyběhněte do ulic a své výsledky nezapomínejte sdílet spolu s ostatními. Pomoci vám v tom mohou i různé šikovné aplikace. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz