Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Barvy zimy roku 2021/22

17.07.2022 00:00:00

Společnost Pantone LLC, což je globální autorita v oblasti barev a tvůrce profesionálních standardů barev pro návrhářský průmysl, vydala po londýnském týdnu módy zprávu o trendech na tuto zimu. 

 

Tento podzim a tato zima bude o kreativitě a vynalézavosti. Vynikat budou paradoxní umělecká vyhlášení. Barvy této sezóny budou hravě praktické a odráží reálnou situaci s ohromnou chutí a touhou tvořit, vnáší do módy dědictví minulosti, ale i současný pohled, vnucuje přírodu, venkovský a městský styl. 

 Letošní podzim a zimu budou vévodit tyto barvy

 • Zelená barva, jejíž název odstínu je odvozen od zeleně zbarveného hmyzu z Ameriky. Barva se jmenuje Green Bee a symbolizuje důležitost ochrany přírody. 
 • Dalším barevným odstínem tohoto podzimu je tzv. rajčatový krém, který je máslově hnědý a je úzce spjat s italskou krémovou polévkou z pečených rajčat. 
 • Nevšední a dost jiskřivý podzimní až zimní barva je Ibiza blue. Barva je inspirována ostrovem a jde o charakteristický modrý odstín. 
 • Illuminating je pastelový odstín žluté, který je přátelský, radostný a spojen s jistým příslibem slunečného dne. 
 • Vínová barva v této paletě je robustní a dodává jiným barevným kombinacím vyrovnanost a jemnost. 
 • Když je tu pastelově žlutá, nesmí chybět ani jemná a něžná růžová zvaná First Blush
 • Hojně se v módních kolekcích objevuje tzv. Downtown Brown, tedy metropolitní hnědá. Jde o velmi často vídanou barvu, která však letos získá nový rozměr. 
 • Daylily je označení pro barvu, která vznikla smícháním oranžové a žluté. Je to velmi pozitivní odstín, který vypadá na oblečení skutečně dobře. 
 • Clear Sky je spojena s čistou podzimní oblohou. 
 • Red Alert je zajímavým odstínem červené, která působí čerstvě. 
 • Perfectly pale je odstín, který připomíná písečnou pláž. 
 • Ultimate Gray je klasická šedá, která je za všech okolností spolehlivá. Vždy vypadá dobře a hodí se ke všemu. Každé další barvě dává rovnováhu. 
 • Olivově hnědá není to samé, co olivově zelená. Tahle má hnědý podtón. Je symbolem růstu. 
 • After Midnight je fúzí černé s modrou.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz