Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Barva povlečení má výrazný vliv na spaní

14.01.2022 00:00:00

Barvy mají na nás nebývalý vliv. Ovlivňují naši náladu, pocity i smýšlení. Není proto radno podceňovat barvy, jimiž se obklopujeme. A to nejen v případě barev na stěnách, ale i u ložního prádla. V jakém se tedy vyspíte nejlépe? 

Bílé ložní prádlo

 Bílé ložní prádlo je symbolem čistoty. Uklidňuje, působí něžně a jemně. Milují ho lidé, kteří milují dokonalost a chtějí dosáhnout vysokých cílů. V bílém povlečení se vám bude skvěle spát. Nic vás nebude rušit. Vaše mysl bude patřit pouze vám a vašim myšlenkám. 

 Žluté povlečení

Žluté ložní povlečení je ideální všude tam, kde je zima. Pocitově rázem díky žluté barvě teplota stoupne. 

Červené ložní prádlo

Červené povlečení je plné energie. Moc se spánkem nekoresponduje, spíše s živelnou energií, jež je lehce agresivní. Vhodná je proto pouze pokud něco takového máte v plánu anebo je vám okolo dvaceti. Pokud se však chcete skutečně vyspat, červené povlečení si rozhodně nepořizujte. 

Něžná a pudrová růžová

Pozor, růžová není jenom pro princezny a malé děti. Jde o ideální povlečení pro všechny snílky. Do vašeho života přinese dávku něžnosti a vřelosti. 

Fialové povlečení

Ve fialové se spí v reálu nejlépe. Pravdou ale také je, že není pro každého. V někom vyvolává negativní až depresivní emoce. U jiných pro změnu velkou kreativitu a touhu tvořit. Pokud vás však pobízí k tvoření a nápadům, není zrovna ideální pro spaní, protože v takovém povlečení prostě neusnete. V jiném případě zvolte spíše světlejší odstíny, protože tmavě fialová by mohla působit depresivně. 

Zelené povlečení

Zelené povlečení patří k těm nejlepším volbám, pokud se chcete dobře vyspat. Velmi uklidňuje. I zde však platí, že lépe působí světlé svěží odstíny. Po probuzení v zelených peřinách se ráno budete cítit svěže a odpočatě. 

Modré povlečení

Modré povlečení přináší klid a rovnováhu. Modrá barva vás odpoutá od vašich nepříjemných myšlenek a navodí pocit míru a souznění. 

Hnědé povlečení

Hnědé povlečení vás uzemní. Pokud potřebujete stabilitu a jistotu, je proto tím nejlepším povlečením. Budete se v něm cítit bezpečně. 

Šedé ložní prádlo

Pozor, zapomeňte na to, že byste o šedém povlečení řekli, že je nudné. Je naopak dokonalé, protože se hodí ke každému interiéru. Ale také vás může vybízet k lenošení a zahálení. S šedou to proto nesmíte moc přehánět. Drží si také odstup od lidí a od věcí. 

Černé povlečení

Černé povlečení je elegantní a svůdné, ale pouze v tom případě, jestli vhodně zvolíte ostatní vybavení ložnce. Povlečení v černé barvě zaujme spíše uzavřené lidi.  Líbit se může i těm, kteří jím chtějí vyjádřit svůj odlišný postoj a fakt, že jsou to rebelové. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz