Barevné trendy podzimu a zimy roku 21/22

Bývá tomu tak pravidelně, zatímco z přírody postupně barvy mizí, do oblečení se barvy dostávají. A nejinak je tomu tak i letos. Barvy tento podzim a zimu budou inspirované přírodou, létem a budou poměrně dramatické a plné emocí.

 

První skupina neutrální barvy

V této sezóně se můžete těšit na velmi komerční neutrální barvy, jako třeba Golden Harvest nebo pekanová, což je taková teplejší verze béžové. S těmito dvěma barvami jste se mohli střetnout již v předešlých letech. Co se týká šedých odstínů, tento rok budou mít čistší vzhled. Bold Graphite, Good Grey a Silver Grey se stanou módními stálicemi. Klíčovými barvami zasněžené zimy se pak stane nebělená bílá a Optic White. 

Podzimu i zimě budou v reálu vévodit různé odstíny zelené

Po dlouhých chvílích, kdy jsme byli zavření doma, tu máme velký návrat k přírodě a tedy i ohromný přísun zelené, hlavně té svěží mentolové zelené a pak také vůni borového lesa. Klíčovou barvou sezóny se stává Dark Spring, protože to je slušná alternativa černé. Dále pak Neo Mint a přirozený odstín Green Wonder. Bez oblečení v těchto odstínech se skutečně neobejdete. 

Po zelené nebude chybět ani růžová 

A především odstíny Electric Magenta, Soap Nut a Putty Pink. Nejvýraznějším barevným tónem je přitom elektrická purpurová. Očekává se, že celý designový trh bude touto růžovou barvou doslova podmaněn a najdete ji nejen na oblečení, ale i na předmětech do bytu, nábytku, doplňcích a interiérových prvcích. Je tomu možná i proto, že tato barva je laskavá, citlivá, jemná a měkká. 

 Bloodstone

Samostatnou skupinou jsou variace kombinace červené a hnědé. Jde o naprosto perfektní barvu, odstín zvaný Bloodstone. Tuto barvu můžete kombinovat s mnoha různými odstíny. Najdete ho jak na oblečení, tak i na doplňcích a bude figurovat i v interiéru. 

Nadčasové odstíny modré

Nadčasové odstíny modré budou dávat pocit luxusu, stability a spojení. V módě proto bude tradiční Atlantická modrá, Teal blue, Al Aqua. Přičemž odstín čisté mořské vody bude v zimní sezóně klíčovým.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz