Našli jsme pro Vás 1 produktů v kategorii Anticelulitidní prádlo. Prodáváme jen prověřené luxusní Anticelulitidní prádlo vysoké kvality. Na veškeré Anticelulitidní prádlo Vám nabízíme cenovou garanci, záruku 24 měsíců a možnost výměny do 30 dnů. Nakupujte levné Anticelulitidní prádlo za internetové ceny.

Eshop Luxusnipradlo.cz Vám nabízí největší výběr Anticelulitidní prádlo.

Aktivní odbourávání celulitidy 

Trvalý efekt použití anticelulitidního prádla z naší nabídky je zaručen tím, že Bioaktivní vlastnosti produktů BioFir se neztratí a nezmění praním, ani při použití změkčovačů. 
Aktivní BIO-Krystaly jsou plně obsaženy v materiálu příze, ze které je materiál pro prádlo upleten. Vlastnosti si udrží po celou dobu užívání. 

Celkový výsledek v boji proti celulitidě je závislý na délce a pravidelnosti používání našeho anticelulitidního prádla. Výrobce doporučuje užívání minimálně 6 hodin denně a to po dobu nejměně 30ti dnů. Výrazně lepšího efektu lze dosáhnout při používání i v nočních hodinách, kdy se efekt projevuje dříve, díky odpočinku a regeneraci buněk. 

Naše anticelulitidní prádlo tvaruje postavu a aktivně odbourává celulitidu

Jak aktivní krystaly BioFir fungují 

Aktivní mikrokrystaly BioFir obsažené v mikrovláknu při kontaktu s pokožkou absorbují tělesné teplo, které je přeměněno na tzv. vzdálené infračervené paprsky, které stimulují buněčný metabolismus. 
Při tomto procesu se uvolňuje oxid dusnatý, který způsobuje relaxaci hladké svaloviny cév. Díky tomu dochází k rozšíření jejich průměru a k průtoku krve. Tím je posilován i imunitní systém. Lepším krevním oběhem se zvyšuje hladina kyslíku v buňkách a pomáhá se celému kardiovaskulárnímu systému !

Aktivní krystaly zmenšují hrubost kůže 
neboť pomocí lymfatického odvodnění pomáhají porazit celulitidu 

Detaily mikrocirkulace. Původní obrázek na levé straně ukazuje prostupnost cév (hot spoty v červené barvě), které se zvětšily po biostimulaci mikrovláknem s aktivními biokrystaly. Infračervený obraz představuje dobrovolníky před a po používání prádla

 

Anticelulitidní prádlo je skvělé funkční prádlo, které vám pomůže ve vašem boji s pomerančovou kůží. Takovéto prádlo se vyrábí ze speciálních materiálů, jenž formují postavu a zároveň působí na tukové buňky v podkoží. Jde o speciální materiál velmi příjemný na tělo a nenáročný na údržbu. Díky těmto látkám dochází k zlepšení kožního metabolismu, funkci lymfatického systému, zmenšení otoku i velikosti tukových buněk. Na výběr máte z různého prádla zacíleného na určitou oblast postavy.

Trvalý efekt použití anticelulitidního prádla z naší nabídky je zaručen tím, že Bioaktivní vlastnosti produktů BioFir se neztratí a nezmění praním, ani při použití změkčovačů.
Aktivní BIO-Krystaly jsou plně obsaženy v materiálu příze, ze které je materiál pro prádlo upleten. Vlastnosti si udrží po celou dobu užívání.

Celkový výsledek v boji proti celulitidě je závislý na délce a pravidelnosti používání. Výrobce doporučuje užívání minimálně 6 hodin denně a to po dobu nejměně 30ti dnů. Výrazně lepšího efektu lze dosáhnout při používání i v nočních hodinách, kdy se efekt projevuje dříve, díky odpočinku a regeneraci buněk.

Naše anticelulitidní prádlo tvaruje postavu a aktivně odbourává celulitidu.

Jak aktivní krystaly BioFir fungují

Aktivní mikrokrystaly BioFir obsažené v mikrovláknu při kontaktu s pokožkou absorbují tělesné teplo, které je přeměněno na tzv. vzdálené infračervené paprsky, které stimulují buněčný metabolismus.
Při tomto procesu se uvolňuje oxid dusnatý, který způsobuje relaxaci hladké svaloviny cév. Díky tomu dochází k rozšíření jejich průměru a k průtoku krve. Tím je posilován i imunitní systém. Lepším krevním oběhem se zvyšuje hladina kyslíku v buňkách a pomáhá se celému kardiovaskulárnímu systému!

Aktivní krystaly zmenšují hrubost kůže, neboť pomocí lymfatického odvodnění pomáhají porazit celulitidu. Detaily mikrocirkulace. Původní obrázek na levé straně ukazuje prostupnost cév (hot spoty v červené barvě), které se zvětšily po biostimulaci mikrovláknem s aktivními biokrystaly. Infračervený obraz představuje dobrovolníky před a po používání prádla.

  1. Hlavní stránka
  2. Dámské prádlo
  3. Anticelulitidní prádlo
Počet nalezených produktů: 1
Velikost
Značka
Stav
Filtruj velikost
Velikost do filtru
Filtruj barvu
Filtruj výrobce
Výrobce
Filtruj stav
Stav
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz