Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Anatomie podprsenky

23.04.2023 00:00:00

Co si pod pojmem anatomie podprsenky představit? Zní vám to směšně? No, může, ale myslíme si, že v reálu by se s anatomií podprsenky měla seznámit každá žena. Jde o znalost konstrukce podprsenky a hodit se vám bude při jejich výběru a nákupu. 

podprsenka-kojici-fleur-5053-anita-1-2_650_856_369563.jpg" alt="" width="246" height="" />podprsenka-s-kostici-twin-5490-anita-1-3_650_856_39062.jpg" alt="" width="246" height="" />podprsenka-s-kostici-fleur-5653-anita-7_650_856_568295.jpg" alt="" width="246" height="" />

Jaká je tedy anatomie podprsenky? 

Pod anatomií podprsenky se neskrývá nic jiného než rozdělení tohoto kousku spodního prádla na její jednotlivé části. Díky vytvoření tohoto schématu usnadníte její výběr. Profitují z toho nejen kupující, ale i majitelé obchodů a jejich výrobci. Pokud nosíte podprsenku každodenně, budete tyto znalosti bezesporu potřebovat. 

Z jakých částí se tedy skládá podprsenka

 • Košíčky - tuto část zná většina z nás. Není to totiž nic jiného, než přední prvek, který drží prsa pod kontrolou. Může být sestaven ze dvou samostatných částí (spodní a horní) nebo může být jako jeden celek. 
 • Boční panel, který je u podprsenky navržen tak, aby podpíral košíček při podpírání a tvarování poprsí. Je umístěn na vnější straně. 
 • Markýza, čili také podšívka košíčku, se vyznačuje vysokou pružností a jemností. 
 • Markýzový pásek je nutný pro zakrytí švů, které spojují dvoudílné košíčky, stejně jako jakékoliv jiné švy, které spojují různé části podprsenky. 
 • Kostice je půlkruhový drát, který je vyroben z různých materiálů, někdy je ocelový a někdy plastový. Vše záleží na výrobci a typu podprsenky. 
 • Korzetový tunel slouží k oddělení kostice od těla. 
 • Obvodový pás podprsenky je ta část, kterou pro naše potřeby nejčastěji vybíráme špatně. Je to prvek, který obepíná a přilne k celému tělu. Tento pás se skládá ze dvou částí - křídla, tj. prvku od středu podpaží k zapínání a rámu, tj. obvodu od středu podpaží k hrudní kosti. Mějte na paměti, že příliš volný nebo příliš těsný pás vám může způsobit bolest. 
 • Most, čili střední číst podprsenky, který najdete mezi košíčky. Umožňuje oddělit prsa od sebe. 
 • Spona, tedy místo, kde se zapíná obvodový pás podprsenky. Nejčastěji ho tvoří několik řad všitých háčků, s nimiž si můžete nastavit velikost obvodu. 
 • Ramínka, jsou nosným prvkem a jsou obvykle prodloužením košíčků. Důležitou součástí jsou i očka a regulátory, které umožňují zmenšit nebo zvětšit jejich délku. Za zmínku ale stojí, že ramínka nemají všechny podprsenky. 
 • Zastřihovací guma je prvek, který slouží k zakončení obvodu podprsenky a jejího horního dílu.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz