Aby vám kalhotky dobře padly

Pokud nepatříte do té skupiny žen, které chodí naostro, pravděpodobně se neobejdete bez kalhotek. Je až šokující, kolik žen se takřka každý den potýká s nesedcími kalhotkami. A to by se na první pohled mohlo zdát, že koupě kalhotek není nic těžkého. Pravda je však opačná. 

Jak by kalhotky měly dobře vypadat

Kalhotky musí dobře sednout, pokud tomu tak není, obvykle je to díky špatné volbě velikosti. Každý výrobce má trochu jiné číslování a velikost, která vám sedí v jednom případě, nemusí sedět v tom druhém. Nespoléhejte proto na to, že když máte jedny kalhotky ve velikosti M, že takové budete mít všechny. Dobře padnoucí kalhotky se nehrnou, neplandají, nikde se nezařezávají. Na postavě jsou vypnuté, nikde se neshrnují. 

Správný střih kalhotek 

Kromě výběru té správné velikosti, je důležité vybrat i správný střih kalhotek. Nejde pouze o to, jaké kalhotky preferujete, ale i o to, jaké kalhotky vám nejvíce svědčí a také musíte myslet i na to, co si dále vezmete na sebe. 

Nejčastější chyby jaké při jejich nošení děláme

  • Ženy nejvíce chybují v tom, že inklinují ke koupi menšího spodního prádla. 
  • V druhé řadě pak ženy volí špatný střih. Hodně si ženy pořizují tanga, kalhotky s texturou a barvou, která je vidět přes oblečení. 
  • Při výběru kalhotek ženy často chybují a pořizují si kalhotky, které mají velké a výrazné švy. Takové kalhotky jsou potom vidět přes oblečení a nejsou příliš pohodlné. 
  • Nevhodný výběr materiálů. Umělé materiály nejsou nic moc. A situaci nezachrání ani jemné síťovinové kalhotky. Ve skutečnosti totiž nejsou vůbec prodyšné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Naopak  zachycují teplo, pot a vlhkost. Mohou způsobit nemalé zdravotní potíže. 
  • V neposlední řadě lidé kalhotky špatně perou. Ideálně by se totiž měly prát v ruce, a pokud v pračce, tak by měly být prány samostatně, na speciální program ručního praní. Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz