8 největších trendů ve světě spodního prádla za posledních 10 let

 

Víte, že v posledních deseti letech se na scéně objevily ty nejzajímavější trendy spodního prádla za celou dobu historie módy? 

Sportovní prádlo

Hitem číslo jedna je sportovní spodní prádlem. Nejde však jen o sportovní oblečení, tedy tílka, kalhoty a trička, ale také i legíny a sportovní podprsenky. Sportovní oblečení skýtá maximální pohodlí, je praktické a hlavně vás chrání před zdravotními problémy. 

Braletky

Poměrně novým trendem ve světě spodního prádla jsou podprsenky typu bralette. Jde o měkké podprsenky bez kostic a vycpávek. Podprsenka prsům neposkytuje žádnou oporu. 

Bondage a další detaily pro fetišistické spodní prádlo

Do světa spodního prádla se dostala i kůže, postroje, šněrování korzetů, řemínky a další detaily. Staly se součástí mnoha modelů. Najdete je u korzetů, kalhotek, podprsenek i kostýmů. 

Krajkové nášivky a vášivky

Podobně jaké pásky, postroje a šněrování, i nášivky a výšivky se nejprve objevily v erotickém průmyslu. Jako první takto zdobené prádlo začaly nosit burleskní tanečnice. Dnes však prádlo ze síťoviny, jež pokrývá nádherná výšivka nosí ženy po celém světě. 

Body, kombinézy a plyšové hračky

Kombinézy v podobě plyšových hraček, tak to je skutečný převrat ve světě pyžam a tedy i spodního prádla. Tato pyžama jsou pohodlná, hřejivá a extravagantní.

Podprsenky s hlubokým výstřihem

Podprsenky s hlubokým výstřihem jsou krásné, zdobné a vypadají skutečně luxusně. Jde o velmi svůdné a mnohdy i erotické prádlo. 

Nahé spodní prádlo

Transformace spodního prádla v poslední dekádě je ohromující. Nezažila to žádná oblast módy. Nahé spodní prádlo je spojeno s tvorbou spodního prádla v odstínech lidské pleti. Odstínů je ve skutečnosti spousta, stejně jako je i spousta odstínů pleti. 

Plus size velikosti a spodní prádlo pro velké poprsí

Ještě před deseti lety ženy bojovaly se získáním spodního prádla ve větších velikostech. Problematické byly i větší košíčky podprsenek. Jednoduché to však neměly ani ženy s malými velikostmi spodního prádla, tedy s konfekční velikostí 32 až 36. Nemluvě o tom, že byste v těchto velikostech sehnaly prádlo, které by bylo kvalitní a pěkné. 

 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz