7 tipů na to, jak nosit spodní prádlo jako vrchní oblečení

Není tomu ještě tak dávno, kdy by nošení spodního prádla jako běžné svrchní oblečení, bylo absolutně nepřípustné. Je obvyklé, že si spodní prádlo schováváte a na veřejnosti ho neukazujete. Je maximálním překvapením pro partnera. V posledních letech je tomu však jinak. Již existuje speciální prádlo, v němž zcela beze studu můžete vyrazit do ulic. 

 

Jak takové spodní prádlo nosit? 

  1. Pokud jste stydlivé, můžete začít opatrně. A to třeba tak, že  necháte vykukovat krajku. Je to jednoduchý konzervativní styl. Důležité u něj je mít na sobě podprsenku se zajímavými ramínky. Ideální je, když si obléknete třeba braletku. Kombinovat ji pak můžete s tílkem, halenkou nebo letními šaty. Na podzim ji pak můžete s robustními svetry a džínami. Braletky jsou tak krásné podprsenky, že je nesmíte schovávat, jsou totiž k ukazování. 
  2. Další možností je kombinovat overal s rozkošnou podprsenkou. Velmi pěkně vypadá s krajkovou braletkou. 
  3. Velmi působivé je o průhledné body, pod které si vezmete efektivní podprsenku. 
  4. Braletku můžete kombinovat i s tužkovou sukní a vysokými podpatky. Stačí jen, když si k nim vezmete i sako s hlubokým výstřihem. Vhodnou kombinací je i saténová košile
  5. Nestyďte se ani za kalhotky. S bokovými džínami krajkové kalhotky sladěné s podprsenkou vypadají více než dobře. 
  6. Sportovní podprsenku skrývat nemusíte. Ty jsou dělané tak, abyste je nemusely skrývat pod tričky a mikinami. 
  7. Džíny vypadají skvěle s braletkou, se sportovní podprsenkou, klasickou hladkou podprsenkou, živůtky i s korzety. Je jen na vás na co si troufnete. Kombinovat je můžete se sakem, džínovou bundou i košilí. Vše vypadá dobře.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz