7 tipů na to, co ještě více zvýrazní vaše tělo

Drobné, štíhlé, široké nebo více zakřivené těla jsou všude kolem nás a naše křivky by nás neměly znevýhodňovat v tom, abychom nosily, co skutečně chceme. Pocit nejistoty a zranitelnosti z toho, že nevypadáme tak, jak bychom měly nebo jak se prezentuje na sociálních sítích, by nás nemělo brzdit. Máme pro vás tipy na oblečení, které zvýrazní vaše tělo přesně tam, kde potřebujete. Chytré tvarující oblečení to totiž skutečně dokáže. Přesvědčte se o něm sami. 

 

Kompletní body 

Kompletní tvarující body se podobá běžným plavkám má jen prodloužené nohavičky. Oproti plavkám však tělo více tvaruje a dává mu lepší oporu. Budete se v něm cítit pohodlně a jen na vás je, jestli si vyberete body bez nohaviček, s nohavičkami (které mohou být různě dlouhé), s rukávy nebo bez rukávů. 

 

Tummy trucker

Tummy trucker jsou vlastně stahovací kalhotky s vysokým pasem sahajícím pod žebra. Tyto kalhotky jsou ideální nejen pro ženy s velikostí 46, ale klidně i 38, protože to, že máte velikost 38 neznamená, že nemáte břicho, když máte povolené břišní svaly. Tummy trucker vám však tyto nedostatky pomůže hravě zamaskovat. 

 

Tvarující sukně

Tvarující spodní sukně dokáže pod sukní vytvořit hladkou dokonalou siluetu. Jde o kousek, který se prodává v různých délkách a vytváří hladký elegantní vzhled pod koktejlové, ale i dlouhé černé šaty, které obkreslují siluetu těla. 

 

Pseudo korzet

Pseudo korzet není žádným mučícím nástrojem, ale praktickým doplňkem moderní doby. Tento korzet totiž může pomoci schovat klenutější břicho. Je ušito z pružné tkaniny a zapíná se na háčky, druky nebo zip. Nosí se pod oblečení, ale ty nejnovější modely se klidně mohou nosit na košili, halence nebo topu a mohou se tak stát stylovou součástí outfitu. 

 

Tak nějak na půl cesty

Nejde ani o kalhotky s vysokým pasem, ani o body, tak nějak tenhle stahovací kousek zůstal někde na půl cesty. Je to skoro celotělové body, má však úzká špagetová ramínka a nestahuje tělo v oblasti prsou. Tento kousek se snaží vytvarovat trup, ale nezmenšuje poprsí. Vzít si k němu můžete podprsenku podle vašeho výběru. 

Stahovací šortky

Pokud je vaše nejproblematičtější partie vaše pozadí a stehna, nepotřebujete kompletní body, stačit vám mohou pouze šortky, které se svým vzhledem podobají těm cyklistickým. Hodí se pod šaty i sukně. 

 

Bum lift

Pokud bojujete s tím, že na bocích a na pozadí naopak žádané zaoblení nemáte, i to se dá hravě vyřešit, když si pod sukni nebo šaty obléknete speciálně vytvarované šortky. Rázem pak obliny mít budete.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz