7 snadných a účinných způsobů, jak si uspořádat šatník

Podzim je ideálním obdobím pro uspořádání šatníku. Letní oblečení nahrazujeme tím zimním, a prot nastává ta nejpříhodnější chvíle, kdy ho uklidit, vše nepotřebné vyházet a utřídit. A s tímto vědomím vám přinášíme článek, který vám s uspořádáním vašeho šatníku pomůže. 

 

Zavěste to!

A je to strategicky velmi důležité. Vaše nejlepší kousky musí viset!. Jakmile to uděláte, bude se vám ve skříni lépe orientovat, snadněji se k nim dostanete a nebudete se muset přehrabovat hromadami oblečení. To také znamená, že ve skříni konečně nebudete mít nepořádek. Dobré rovněž je oddělit ve skříni běžně nošené oblečení od toho, které nosíte pouze příležitostně. 

 

Rolujte

Všechno, co jde srolujte. Ponožky, kalhotky, trenýrky, kravaty. Všechno, co srolujete a vložíte do zásuvky bude lépe vidět. Navíc rolováním ušetříte ohromné množství místa. 

 

Koše

Nemusí jít pouze o proutěné koše, vlastně může jít o jakékoliv hranaté koše o různých velikostech. Skryjí vše, co nechcete, aby bylo vidět. Nemusíte do nich věci skládat. 

 

Nástěnné závěsy

Pokud nemáte zasunovací dveře na skříních, dveře představují ideální prostor, kam můžete zavěsit své kravaty, šály a šátky. Můžete zde mít i pásky nebo šperky. 

 

Ramínka pro kabelky

Dalším skvělým způsobem, s nimiž budete mít své kabelky uklizené, jsou speciální ramínka pro kabelky. Kabelky a batohy budou uklizené, nikde nebudou překážet a nehrozí jim ani poškození. 

 

Barevné věšáky

Pokud chcete mít svou skříň uspořádanou co nejlépe, investujte do barevných věšáků. Podle barev věšáků pak můžete rozčlenit oblečení podle barev, stylů, střihů i kombinací. Usnadní vám to orientaci. Už nebudete hledat kde jsou svetry, bundy, šaty nebo sukně. 

 

Kancelářské organizéry 

Může se to zdát divné, ale i kancelářské organizéry v šatníku najdou své místo. Jsou obvykle průhledné, můžete na ně dát štítky a jsou ideální na uskladnění drobných věcí, které chcete mít stále po ruce, třeba pásky, peněženky, rukavice a podobně. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz