5 tipů na základní ukládání spodního prádla

V tomto článku bychom se rádi zaměřili na to, jak své spodní prádlo skladovat. Ukládání spodního prádla byste neměli podceňovat, protože jej tak můžete ochránit před poškozením a rovněž tak můžete prodloužit i jeho životnost. 

1.Se správným ukládáním spodního prádla vám mohou pomoci organizéry zásuvek

Skvělé jsou organizéry do zásuvek, které jsou ideální pro přehledné uložení oděvů. Hodí se nejen pro uložení ponožek, ale také kalhotek a jsou i speciální organizéry vhodné pro podprsenky. Díky těmto organizérům můžete své prádlo roztřídit podle toho jaký mají košíček nebo třeba podle barev. 

2. Vložky do zásuvky 

Ukládání prádla do holých zásuvek není zrovna nejlepší. Abyste své prádlo ochránili před odřením i zachycením, pořiďte si vložky do zásuvky. Prádlo je pak bezpečně uloženo a ke všemu i zde je vše přehledné. 

3. Vůně do zásuvek

Aby vaše prádlo vonělo nejen několik dní po vyprání, je vhodné k prádlu do zásuvek přidat i vonné sáčky. Dostupné jsou v běžných obchodech a stojí jen pár korun. Mnoho z nich vydrží vonět doopravdy dlouho. Velmi oblíbené jsou i éterické oleje nebo vkládání voňavých mýdel, což ostatně dělaly už i naše babičky. 

4. Vytvořte si prádelník na míru

Pokud máte na to finance a možnosti, nechte si vyrobit prádelník na míru. Existuje u nás hodně truhlářství, které se tohoto úkolu rádi zhostí. Může jít potom o pěkný kus nábytku. Vyznačovat by se měl různě hlubokými širokými zásuvkami. To podle toho, kolik podprsenek máte, kolik prostoru budete potřebovat pro kalhotky, korzety, ponožky a samozřejmě i pyžama

5. Prádlo můžete věšet i na ramínka

Některé typy prádla, třeba noční košile (ale také korzety, spodničky a podobně), můžete skladovat ve skříni zavěšené na ramíncích. Zapomeňte však na tu nejběžnější drátěnou verzi, pokud chcete své prádlo uchovat co nejdéle jako nové, vyplatí se investovat do plastových ramínek.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz