Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

15 zajímavých věcí, co jste o spodním prádle nevěděli

24.07.2022 00:00:00

 

I když si to příliš neuvědomujeme, spodní prádlo představuje důležitou součást našeho života. Každé ráno s ním začínáme svůj den a je jedno, zda jsme žena, muž nebo neutrální pohlaví. 

 

 1. Ve francouzštině slovo “spodní prádlo” označuje pánské i dámské spodní prádlo. 
 2. Na počátku 20. století byl “monobosom” oblíbeným vzhledem žen. Jejich prsa byla přitom zvednuta a podepřena tak, aby vypadala, že jde pouze o jedno velké poprsí. 
 3. Ženy ve Velké Británii nosí největší velikosti podprsenky. Ženy v Japonsku pak ty nejmenší. Průměrná velikost podprsenky v Indii je 34C. 
 4. Korzety se v minulosti vyráběly z velrybích kostic, díky čemuž se v 19. století stala velryba klíčovou “surovinou” pro výrobu korzetu, a proto se jich také tolik v té době lovilo. 
 5. Italky často nosí na Silvestra červené spodní prádlo, protože věří, že jim přinese štěstí. 
 6. Ženy, které nosí spodní prádlo typu G-string, jsou prý sexuálně kreativnější, sebevědomější a osvobozenější. Ženy, které nosí jednoduché bílé prádlo, jsou považovány za nenáročné na údržbu. 
 7. Mezinárodní značka Triumph byla první značkou na světě, která podprsenky komerčně zpřístupnila ženám. 
 8. Triumph pak byla rovněž i první společností, která předváděla spodní prádlo na mole. 
 9. Triumph byl také první značkou, která představila tvarující oblečení, která snižuje i tělesnou teplotu o 1,27 Celsia. 
 10. První podprsenka na světě byla původně navržena k nošení nad ženským korzetem. 
 11. Průměrná životnost dobře nošené podprsenky je pouhých šest až osm měsíců-+. 
 12. Aby se žena cítila ve spodním prádle úžasně a pohodlně, musí mít spodní prádlo tu správnou velikost. Dobře není, ani když je velké, ani když je malé. Průměrná žena během svého života nosí šest různých velikostí podprsenek. 80% žen přitom celý život nosí podprsenku špatné velikosti. 
 13. Podle průzkumu 37% nosí kalhotky tipu bikiny, 23% nosí kalhotky, které nosívaly naše babičky, tedy ty s vysokým pasem a nohavičkou nebo klasického střihu bez vysokého střihu na stehnech, 19% upřednostňuje G-stringy a 10% pak nosí jiné kalhotky. 7% nenosí žádné kalhotky. 
 14. Nejpreferovanějšími barvami spodního prádla ženami je šeříková, modrá a fialová. I tak však bílé spodní prádlo zůstává tím nejprodávanějším typem spodního prádla na světě. Podle průzkumu zrzky dávají přednost zelenému prádlu. 
 15. Čína je v současnosti tím nejrychleji rostoucím trhem spodního prádla na světě. 
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz