10 položek, které by neměly chybět ve vašem prádelním šuplíku

Každá žena by měla mít svou zásuvku na spodní prádlo, v níž bude mít dostatečné zásoby prádla pro všechny příležitosti. Chcete vědět, co by takový šuplík měl obsahovat? Máme pro vás seznam 10 položek, bez nichž by se moderní žena neměla obejít. 

 

  1. Krajkové kalhotky. Nejsou sice ideální pro běžné nošení, ale jsou ideální pro přespání, milování i ranní snídani. Roztomile působí spolu s mikinami, svetry a velkými tlustými ponožkami. V těchto případech se pak mohou proměnit v ideální kousek domácího outfitu. 
  2. Minimálně jeden pár síťovaných punčoch. Síťované punčochy jsou sexy i trochu retro a nosí se v každé době. 
  3. Alespoň jeden set podprsenky a kalhotek. Nemusí jít o naprostý luxus, ale stačí, když jde o kvalitní spodní prádlo, které vám dobře sedne. 
  4. Něco roztomile ulítlého. Pokud se běžně oblékáte poněkud neutrálně, zkuste si do šuplíku schovat něco sladkého a trochu ulítlého. Třeba něco s potiskem roztomilých medvídků. Uvidíte, že to v ložnici s medvídky rozvíříte. 
  5. Samodržící punčochy jsou must have kouskem moderní ženy. Podvazky jsou sice sexy, ale pohodlí příliš nedodají. Samodržící punčochy jsou za to ale geniální. Navíc i ony jsou ohromně provokativní, když zpod lemu sukně vykukuje i okraj punčoch nebo stehna. 
  6. V šuplíku s dámským prádlem by nemělo rozhodně chybět něco červeného. 
  7. A když jsme u té červené, zapomenout nesmíme ani na černé krajky. 
  8. Pár dobrých podprsenek pro běžné nošení tvoří základ každého ženského prádelníku. 
  9. To samé platí i o kalhotkách. Kalhotky by měly být pro všechny příležitosti. 
  10. A pohodlné prádlo našich babiček. Tohle práslo sice není sexy, ale je pohodlné a my jej milujeme v době menstruace, nemoci nebo když jsme jednoduše unavené. Jde o kalhotky typu šortek a sportovně střižené podprsenky. 
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz