Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

10 faktů o prsou, které stojí za to vědět

28.11.2023 08:00:00

Prsa jsou nejen symbolem ženskosti, ale také jednou z nejkrásnějších a složitějších částí ženského těla. Co se o nich vyplatí vědět? Zde je 10 zajímavostí, o kterých jste možná nevěděli a které vás jistě zaujmou. 

Image by Theresa Otero from Pixabay

Prsa v centru pozornosti 

Prsa fascinují lidstvo už léta. Jsou synonymem pro smyslnou ženskost, ale i starostlivé mateřství. Už léta po nich vzdychají nejen básníci, zamilovaní muži a miminka. Pro mnoho žen je přijetí toho, jak vypadají jejich prsa, klíčem k pocitu sebevědomí a přitažlivosti. Pokud je vlastníte, můžete mít pocit, že o nich víte úplně všechno. Ale je to pravda, když tolik z nás má stále problémy s něčím tak zdánlivě triviálním, jako je výběr správné podprsenky? Než odpovíte na tuto otázku, určitě si přečtete, jaká vědecká fakta o prsou jsme pro vás připravili. Možná vám tak dokážeme, že vás ňadra ještě dokážou překvapit. Dokonce i ty!

 

Co stojí za to vědět o prsou? Nejzajímavější informace

  1.  Žádné dvě bradavky nejsou stejné. Důležité je, že to platí nejen pro různé ženy, ale také pro dvě bradavky ve stejném páru prsou. Mléčné žlázy se mohou lišit výběžkem, velikostí, barvou, ale také způsobem reakce na různé faktory (chlad, dotyk a podobně). Disproporce si mohou všimnout i maminky, které své děti kojí - často se stává, že jedna žláza vylučuje více mléka nebo že miminko preferuje třeba větší bradavku. 
  2. První podprsenky se nosily ve starověku, v podobě pásků nošených pod oděvy nebo na nich, nebo ve formě stuh zavázaných mezi ňadry. První podprsenku, která připomíná tu současnou vymyslel v polovině 19. století v USA Henry Lesher. 
  3. Podle statistik provedených západními vědci celosvětový trh s prvními implantáty každýn rokem roste. V roce 2021 to bylo 1,8 milionu dolarů, ale odhaduje se, že v roce 2031 to bude 4,5 milionů dolarů. Jen v USA se každý rok provede asi 300 000 operací prsou. 
  4. Cvičení na zvětšení prsou sice existuje, ale ve skutečnosti tím můžete ovlivnit pouze svaly na hrudníku. Takové cvičení se jistě projeví na vašem zdraví i vzhledu postavy, ale jinak, než byste si to mysleli. 
  5. Dlouhodobé nošení nepohodlné a nepadnoucí podprsenky (hlavně při zvýšené aktivitě na sportu) nebo spaní na břiše může mít dlouhodobý vliv na vzhled prsou, deformovat je nebo urychlovat ztrátu je jejich pevnosti. 
  6. Dobře zvolená podprsenka není jen otázkou toho, abyste vypadala krásne nebo se cítila sebevědomě. Příliš velká podprsenka nesplní svou funkcí (nepodpoří prsa), příliš malá podprseneka může přispívat k vážným problémům s páteří a dokonce může způsobovat i migrénu. Když bezvýsledně hledáte u lékařů řešení svých neduhů, ujistěte se, že nosíte správně padnoucí podprsenku. 
  7. Rakovina prsu je stále skutečným problémem. Důležité je, že každá žena, bez ohledu na genetiku, je z 12% ohroženo vznikem rakoviny. To znamená, že je mu vystavena každá osmá žena. Odborníci tvrdí, že hlavním důvodem vysoké úmrtnosti je špatná prevence, tedy nedostatek pravidelných prohlídek a samovyšetření. 
  8. Odhaduje se, že průměrná hmotnost ženských prsou je asi 0,5 kilogramu, ale to je jen průměr. Hmotnost se výrazně liší a dokonce i u žen stejného věku, typu postavy a velikosti podprsenky. 
  9. Mléčný výtok z bradavek se může objevit i užen, které nebyly nikdy těhotné a nekojí. Jde o galaktoreu, která je spojena s hormonálními, endokrinními poruchami. Obvykle se jedná o jeden z příznaků hyperprolaktémie, tedy zvýšené hladiny prolaktinu v těle. 
  10. Přístup k ženským ňadrům se liší v závislosti na kultuře. V některých zemích se vyžaduje, aby byla prsa pečlivě skryta, zatímco jinde jsou zcela přirozeně odhalená. 

 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz