10 častých chyb, které ženy dělají se spodním prádlem a jak se tomu vyhnout

Shromáždili jsme pro vás 10 nejčastějších chyb, které ženy při nošení spodního prádla dělají. 

 

  1. Jednou z nejčastějších chyb je nošené krajkového spodního prádla pod těsnými kalhotami nebo upnutými svrchními topy pestrých barev. Prádlo však na látce vytvoří nerovnosti. Je to velmi neestetické. Pod takové oblečení je vhodnější bezešvá podprsenka a bezešvé kalhotky
  2. Řada žen si chce pomoci s tvary své postavy tvarujícím prádlem. Myslí si však, že většího efektu dosáhne, když si pořídí tvarující prádlo menší velikosti. Tento přístup je ale špatný a ve skutečnosti pro tělo škodlivý. Přiškrtíte se a můžete si způsobit i nedostatečné prokrvení některých oblastí těla. Při nákupu je nutné zvolit vždy tu správnou velikost. Dobře není ani malé, ale ani velké tvarující spodní prádlo
  3. To samé pak platí i u nákupu podprsenek. Malé podprsenky rozhodně nevytvoří žádoucí efekt větších prsou. Takové podprsenky jsou ohromně nepohodlné, nesedí správně a kromě škrcení mohou také způsobit i bolest zad, narušit průtok krve a lymfy. A proto si svou podprsenku dobře vybírejte. Vždy by vám měla dobře sedět. Pokud chcete opticky svá prsa zvětšit nebo je vytvarovat. Pořiďte si push-up podprsenku. 
  4. Velmi častou chybou u nošení spodního prádla je nošení černé podprsenky pod bílým tričkem nebo halenkou. Ano, jednu dobu to byl velký trend, ale už není. Dnes je to považováno za vrchol nevkusu. Není to ani vhodné. Pod bílé halenky patří prádlo tělové barvy. 
  5. Je zcela přirozené, že si chcete po dlouhém a náročném dni doma odpočinout a tak se při převlékání do domácího oblečení zbavíte i podprsenky. Tohle si však mohou dovolit pouze ženy s malými prsy. Ženy s větším poprsím si toto nemohou dovolit, protože by si mohly natáhnout vazy na prsou. Ideální volbou je v těchto případech sportovní podprsenka. Ta drží prsa na svém místě a je k tomu všemi i velmi pohodlná. 
  6. Velkým mýtem je také představa, že nejlepší je pouze bavlněné prádlo. Tedy 100% bavlna, avšak není to pravda, protože toho tolik nevydrží. Neskýtají tak dobrou oporu, rychle se roztrhají, navlhají a trhají. Nejlepší proto je, když je bavlna smíchána i s trochou elastanu. 
  7. Milujete tanga? Jste jedna z mnoha žen. Ve skutečnosti však sedí jen málokteré. Jejich další velkou nevýhodou je i to, že jsou zpravidla vyrobeny pouze ze syntetických materiálů, které mohou dráždit citlivou pokožku a podporují nárůst bakterií a podráždění dané oblasti. Tanga nejsou určena pro běžné každodenní nošení. 
  8. Je fajn, když máte soupravu spodního prádla. Horní a spodní díl k sobě ladí, jsou vyrobeny ze stejného materiálu, mají stejnou barvu i vzor. Prádlo tak působí více harmonicky a elegantně. 
  9. Pro každodenní nošení není vhodné spodní prádlo z hedvábí. Může to mít negativní vliv na vaše zdraví. 
  10. Nepodceňujte spodní prádlo, které je doporučováno určitému typu postavy.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz