Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

10 000 kroků denně, cesta ke zdraví i k dokonalé postavě

15.12.2022 00:00:00

Máte pocit, že se málo hýbete, ale nedokážete se motivovat k tomu, abyste začali běhat nebo začali chodit do fitka? Nemusíte. Máme pro vás jednodušší řešení, choďte! Pravidelné procházky jsou tou nejlepší a nejjednodušší formou fyzické aktivity. Můžete ji aplikovat bez omezení v jakoukoliv denní i noční dobu a kdekoliv na světě. Ověřte si spolu s nými výhody chůze 10 000 kroků denně. 

 

10 000 kroků je zhruba 6 kilometrů, což je minimální aktivita, kterou by každý z nás měl každý den podniknout, aby zůstal zdravý a fit. Pravidelné procházky předcházejí nemocem způsobených sedavým způsobem života. Zlepšují práci srdce i krevní oběh, normalizují krevní tlak, posilují kosti a svaly, uvolňují stres a zlepšují náladu. 

 

Je to i dokonalý trénink? 

10 000 kroků je zjednodušená konvenční hodnota, která se pravděpodobně zrodila náhodně v 60. letech minulého století. V té době Japonsko totiž vyvinulo první krokoměr. Nicméně, pokud vedete sedavý způsob života, je 10 000 kroků absolutní minimum aktivity, kterou byste každý den měli správně podniknout, aby správně fungovalo. 

Sezení prostě zabíjí. Zkrátí život o 22 minut, což je dokonce více než jedna cigareta kuřákovi. Sezení narušuje práci celého organismu a omezuje jeho činnost. Dále způsobuje bolest zad, zácpu, hemeroidy, vysoký krevní tlak, cukrovku, aterosklerózu, ischemickou chorobu, rakovinu střeva, prsu i prostaty. Pokud každý den sedíte 8 hodin a pak židli vyměníte za gauč, na zdraví vám to nepřidá. 

Důvody proč vyrazit 

Pravidelným chozením alespoň 10 000 kroků denně posílíte své srdce. Zlepší se tím průtok krve a normalizujete si tím tlak, snižuje se hladina špatného cholesterolu, a tím pádem i riziko srdečního infarktu, aterosklerózy nebo mozkové mrtvice. Pravidelná chůze vám zlepší náladu. Spouští totiž endorfiny. Více se vám pak okysličuje mozek. Budete chráněni před osteoporózou, tedy nemocí, která oslabuje kosti a je náchylná k zlomeninám. Zlepší se i váš spánek. Budete spalovat kalorie. Pokud budete chodit v té správné obuvi, je to pro vás bezpečná aktivita bez vyššího rizika zranění. Během jednoho takto prochozeného dne můžete spálit 200 až 600 kalorií, to pak znamená 0,5 kg ztrátu za týden a to je skvělý výsledek. Kromě toho se vám bude modelovat postava a budou posilovat svaly, a to nejen na nohách. Pohyb tvaruje i hýždě, ruce a břicho.

 

Začněte s chůzí 10 000 kroků ještě dnes. Zapojte do této aktivita manžela, manželku, děti, kamarády, rodiče i psa. Ti jsou věrní parťáci. Objevte zákoutí svého domova a relaxujte při své procházce. Poslouchejte hudbu nebo třeba audioknihu a užijte si chvilku odpočinku.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz