Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Proč nosit podprsenku

17.09.2021 00:00:00

Na světě jsou dva tábory. Jedni jsou pro nošení podprsenky a ti z druhého tábora jsou pro změnu výrazně proti. Není vesměs nic špatného na tom, jestli se rozhodnete podprsenku nosit, nebo nosit. Dříve než se však rozhodnete pro jednu z možností, stálo by za to se nad tím nejprve zamyslet.

Ženské poprsí

Prsa tvoří především tuk,mléčné žlázy, pojivová tkáň a tekutina.V boji s gravitací tu jsou prsní tkáně a pokožka. Při stání i sezení prsa zažívají velký tlak. Při pohybu bez podprsenky je tlak tak velký, že uvnitř ňader dochází k drobným poraněním. Díky tomu pak prsa bolí. Čím větší jsou, tím jsou těžší a tím může být i náročnější, aby se udržely na svém místě.

Význam podprsenky

Podprsenka má za úkol odlehčit prsa a upevnit je na své místo. Pokud jste si vybraly tu správnou podprsenku a máte ji správně oblečenou, dokáže toho skutečně docílit. Jinak se podprsenky nosí i z jiných důvodů. Jen málokteré ženě, dívce, je příjemné, když jsou jim vidět bradavky. Chtějí ulehčit svým zádům. Velká prsa jsou těžká a bez nošení podprsenky páteř trpí. Podprsenky prsa chrání před zraněním vzniklým během pohybu. Podprsenky tvarují postavu a většina oblečení s nimi prostě vypadá lépe. Můžete s nimi docílit svůdného výstřihu. Dělají vás krásnější. Jde jednoduše o spodní prádlo, které vás chrání před zimou i třením.

Stane se něco, když nebudu nosit podprsenku?

Nenošení podprsenky není špatné. Některé ženy doma nenosí podprsenku. Když se ale rozhodnete nenosit podprsenku i na veřejnosti, musíte se vyrovnat se zvědavými i drzými pohledy mužů. Nakonec to může dopadnout tak, že se budete cítit nepříjemně a neustále si budete svůj hrudník zakrývat rukama. Když se potíte, podprsenka toho dokáže dost zachránit. Bez podprsenka-andora-131343-simone-perele/" target="_self">podprsenky se může stát, že budete mít na tričku zpocený obrys ňader. Mohou vás bolet. Při pohybu vám může být houpání prsou nepříjemné. V práci se to může jevit jako vulgární a nepřípustné. Někteří lidé vás budou chápat za sexuálně provokativní, jiní si to špatně vyloží a budou vás považovat za více přístupnou. Bez podprsenky si nebudete moci dovolit obléct si některé typy oblečení. Jen těžko docílíte svůdného dekoltu. Ženy be podprsenky mají tendenci nosit volné neforemné oblečení. Některé pohybové aktivity se stávají velice nepříjemné a nepohodlné.

Kdy byste měly nosit podprsenku?

  • Podprsenku je dobré začít nosit s rostoucím košíčkem podprsenky. Čím je větší, tím je nošení podprsenky více nevyhnutné.
  • Když se vám každý začne dívat na vaši hruď, místo, aby se vám koukali do očí.
  • Pokud bradavky klesnou dolů a budou směřovat k podlaze.
  • Když vám začnou prsa poskakovat.
  • Pokud začnete mít špatné držení těla. Velmi často se stává, že se začneme hrbit nebo předklánět.  
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz