1. Hlavní stránka
  2. Feromony Sexual Attraction pro ženy 15 ml - Valavani
-17%
Feromony Sexual Attraction pro ženy 15 ml - Valavani

Feromony Sexual Attraction pro ženy 15 ml - Valavani

  • Feromony Sexual Attraction pro ženy 15 ml - Valavani
Při koupi získáte 19 Kč zpět
do pokladničky na další nákup
Výrobce: Valavani
Cena nyní
399 Kč
478 Kč, dnes ušetříte: 79 Kč
SklademU Vás do 2.5.
Zobrazit popis >

 

Feromony pro ženy Sexual Attraction 15ml, parfémované, silně koncentrované

Nové silně koncentrované feromony Sexual Atttraction pro ženy mají specifické složení založené na kombinaci Alfa Androstenolu (5α-androst-16-en-3α-ol), Beta-Androstenolu, Alfa androstenonu (5a-androstanu-3a-ol, 17-one) a Androstadienon (Androsta-4-16-dien-3-on). Feromony Sexual Attraction pro ženy jsou v praktickém 8ml balení, které tak můžete mít vždy u sebe. Jsou silně koncentrované, pro aplikaci tak stačí jedno stisknutí.

Co jsou to feromony a jak fungují

O tom, že feromony ovlivňujií sexuální přitažlivost bylo napsáno již mnoho vědeckých studií. Feromony jsou samy o sobě bezvonné, jsou vnímány speciálním orgánem v nose.

Jistě jste si říkali,proč mají někteřé ženy úspěch u tolika mužů, když nejou příliž atraktivní nebo chytré, jsou to právě feromony, které zvedají sexuální přitažlivost.

Feromony nejenže zvednou vaší sexuální přitažlivost, ale pomůžou Vám získat respekt u osob stejného pohlaví. Pomohou Vám u pracovního pohovoru nebo na obchodní schůzce.

Jak feromony používat a jak voní?

Feromony Sexual Attraction pro ženy mají svěží ženskou vůni, jsou opatřeny rozprašovačem a používáte je jako běžný parfém. Jejich účinek vydrží několik hodin. Aplikujete je na krk, dekolt, oblečení apod. Pouze k zevnímu užití!

Feromony můžete používat každý den, když jdete do práce, na pracovní pohovor, když vyrážíte do klubu, na diskotéku, na rande.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz